• „Škola v srdci môjho mesta, škola v mojom srdci.“

Poslanie našej školy: pripraviť žiakov na štúdium na vysokej škole a predovšetkým pre úspešný a spokojný život:

• Náš absolvent je schopný hľadať nové informácie, kriticky mysliaci, vie riešiť problémy, je kreatívny, emocionálne inteligentný, ochotný pracovať v tíme.
          • Tieto zručnosti študenti nadobúdajú v priateľskom a podporujúcom prostredí.
          • Naša škola prispieva k vzdelanosti nášho regiónu a tým k rozvoju regiónu vo všetkých oblastiach života.

Uznávané hodnoty našej školy: ľudskosť, vzájomná úcta a tolerancia, sloboda a zodpovednosť, rovnosť príležitostí, bezpečnosť, tímová spolupráca a komunikácia, učenie sa aktívnou činnosťou.

Štvorročné štúdium

• Pre absolventov 9. ročníka ZŠ
          • Vyučovacie jazyky
            • prvý cudzí jazyk vyučujeme anglický jazyk